Описание
Характеристики
Информация для заказа
Чоловіча класична сорочка блакитного кольору з довгим рукавом. Має класичний комбінований колір і манжети, повністю застібається на ефектні гудзики ,манжет сорочки гудзики,
від фабричного Китайського виробника Bia Montez
СКЛАД:
95% cotton and 5% lycraОшатно, елегантно підходить як для святкових заходів так і для повсякденного носіння. Ця сорочка забезпечить комфорт при носінні і бездоганний зовнішній вигляд.
При замовленні будь-ласка вказуйте свої параметри (ширина плечей, об'єм грудей, об'єм талії, довжина виробу і довжина рукава).(Заміри бажано робити по виробу яке підходить чоловікові)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ferrero Gizzi |
| Страна производитель | Турция |
| Вид изделия | Рубашка |
| Обхват шеи | 44 см |
| Обхват груди | 124 см |
| Обхват талии | 124 см |
| Тип покроя | Классическая |
| Тип рубашечного воротника | Классический |
| Фасон рукава | Длинный |
| Манжет рубашки | С двумя пуговицами |
| Застежка | Пуговицы |
| Стиль | Классический |
| Цвет | Синий |
| Длина от горловины до низа изделия | 71 см |
| Длина рукава изделия | 67 см |
| Ширина плеч | 51 см |
| Состояние | Новое |
| Международный размер | XXL |
| Состав | 95% cotton and 5% lycra |
- Цена: 450 ₴


