Опис Портативна сонячна панель Dokio 12 V
Портативна сонячна панель Dokio 12 V. Dokio 110 W 18 V - гнучка, складна сонячна панель. Ця портативна сонячна панель підходить для різних випадків - кемпінгу, човна, автомобіля, сімейної подорожі або просто вдома. Це практичний набір, з яким ви зможете впоратися без клопоту. Розберіть його, підключіть до вибраного мобільного пристрою, і це все, що вам потрібно, щоб насолоджуватися додатковою безкоштовною енергією! Слід зазначити, що сонячна панель займає дуже мало місця. Його можна покласти в будь-яку сумку або рюкзак. І на десерт варто згадати його міцну конструкцію, що означає довгий термін служби та незаперечну довговічність набору. Максимальна потужність: 100 Вт - 110 Вт (+/- 3%), Максимальна напруга живлення: 18 В, Розміри в розкладеному вигляді: 100 х 50 х 3 см, Вага : 2,7 кг, Вага з упаковкою: 3,6 кг, Розмір упаковки: 54 х 58 х 4 см.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 3 кг |
| Ширина | 50 мм |
| Длина | 100 мм |
| Толщина | 2 мм |
| Основные | |
| Производитель | Doki |
| Максимальная рабочая температура | 80 град. |
| Страна производитель | Китай |
| Материал рамки | Стеклопластик |
| Мощность | 100 Вт |
| Степень защиты IP | 67 |
| Тип панели | Монокристаллическая |
- Цена: 8 100 ₴/комплект







