Характеристики та опис
-
Основні
-
Виробник
-
Країна виробник
Туреччина
-
Вид виробу
Сорочка
-
Застібка
Гудзики
-
Манжет сорочки
З двома гудзиками
-
Розміри
M
-
Стан
Новий
-
Тип тканини
Стрейч-котон
-
Візерунки і принти
Абстрактний принт
-
Фасон рукава
Довгий
-
Колір
Синій
-
-
Тип призначення
-
Тип призначення
Сорочка чоловіча Bendu SDK71128 синя в принт Стрейч-котон Туреччина з довгим рукавом M
-
|
Чоловіча сорочка від турецького виробника Bendu синього кольору в блакитний принт, з довгим рукавом.Сорочка має стойка комір , комбінований під коміром і під манжетами обробку синього тону застібається на гудзики , два гудзики на манжеті. Текстиль Стрейч-котон
СКЛАД: 95% Бавовна 5% Стрейч СЕЗОН: Весна-Зима-Осінь РОЗМІР: M Ошатно, елегантно підходить як для святкових заходів так і для повсякденного носіння. Ця сорочка забезпечить комфорт при носінні і бездоганний зовнішній вигляд. При замовленні будь-ласка вказуйте свої параметри(ширина плечей, об'єм грудей, об'єм талії, довжина виробу і довжина рукава від плеча).(Заміри бажано робити по виробу яке підходить чоловікові) |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bendu |
| Страна производитель | Турция |
| Вид изделия | Рубашка |
| Обхват шеи | 39 см |
| Обхват груди | 106 см |
| Обхват талии | 100 см |
| Тип покроя | Классическая |
| Тип рубашечного воротника | Классический |
| Фасон рукава | Длинный |
| Манжет рубашки | С одной пуговицей |
| Застежка | Пуговицы |
| Тип ткани | Хлопок |
| Стиль | Casual |
| Цвет | Синий |
| Узоры и принты | Клетка |
| Длина от горловины до низа изделия | 65 см |
| Длина рукава изделия | 65 см |
| Ширина плеч | 47 см |
| Состояние | Новое |
| Международный размер | M |
| Состав | 95% Хлопок 5% |
- Цена: 450 ₴

